Hakkımızda

Hakkımızda


Birçok Yurtiçi ve Yurtdışı projelere imzasını atmış olan firmamız;

Soğuk hava depolarında ihtiyaç duyulan bir çok ürünü kendi bünyesinde üreten entegre bir tesistir.

 Genç ve dinamik bir kadro yapısına sahiptir.

Bugüne müşterilerine, çalışanlarına, tedarikçilerine ve sektör firmalarına karşı sorumluluklarını eksiksiz yerine getirmeyi amaç edinmiş sektörünün lider firmalarından birisidir. Bugüne kadar soğutma sektörüne yenilikte öncü, düşük enerji tüketimi, yüksek verimli, uzun ömürlü ve doğa dostu ürünler sunmayı görev edinmiştir. 

Firmamız koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. En iyi reklamın müşteri referansları olduğunun bilincinde olan ve bu yönde üretim kalitesini sunduğu hizmetle sektörün öncü firmaları arasında olmak için hızla ilerlemektedir.

Ayrıca Uzaktan İzleme Sistemleri ile soğuk depolarda saklanan ürünler güven altına alınmaktadır.

REKOS Soğutma başta gıda ürünleri üretiminden, nihai müşteriye ulaşana kadar soğuk zincir için soğutma cihazlarında, soğuk oda panelleri ve kapılarının üretimi-montajında, konteyner soğuk oda üretiminde, sanayi tesislerinin elektrik pano odalarının ve elektrik panolarının soğutulmasında, yurt içi ve yurt dışında başarılarına devam etmektedir ve müşterilerinin memnuniyetini dün olduğu gibi yarınlarda da sağlıyacaktır

Malzeme, ekipman desteği, 7/24 teknik destek ekipleri ile, sorun çözüm merkezidir. Depolamanın önemini bilen, akıllı teklifler sunan çözüm ortağınızdır.
Hakkımızda